SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2017/2018

Skład SUSekcja reprezentacyjnaSekcja porządkowaSekcja imprezowaSekcja dekoracyjnaSekcja informacyjna

Regulamin SU

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W poniedziałek, 25września 2017 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Jak co roku wywołały one wielkie emocje wśród uczniów. W szranki stanęło dziewięć kandydatek, z których do Rady Samorządu mogły wejść tylko cztery.

Tydzień wcześniej kampania wyborcza ruszyła pełną parą. Na ścianach korytarzy szkolnych pojawiły się pierwsze plakaty. W ostatnich dniach przed wyborami mogliśmy zakosztować smakołyków rozdawanych przez kandydatki. Pojawiły się też spoty wyborcze nakręcone przez uczniów z kółka filmowego. W końcu nadszedł czas decyzji. Na drugiej godzinie lekcyjnej odbyło się głosowanie.

Oto wyniki wyborów:

przewodnicząca szkoły