Ale to była ciekawa przygoda!

        W przeddzień powitania wiosny (20.03.2024r.) klasy IVa, IVb i Vb odwiedziły  ZOO Łączna koło Mieroszowa. Wspólne zwiedzanie ogrodu zoologicznego dało mnóstwo radości. Był to miło spędzony czas i odpoczynek na łonie natury wśród zwierząt z całego świata.

Uczniowie mieli okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki. Przemierzając wyznaczone alejki ogrodu, oglądali zwierzęta, poznali tryb ich życia, a niektóre mogli nawet pogłaskać. Największą atrakcją tego wyjątkowego miejsca była możliwość karmienia lemurów, które są ulubieńcami dzieci. Wycieczkę zakończyło wspólne pieczenie kiełbasek.

Z wycieczki wróciliśmy cali, zdrowi i zadowoleni … z pełnym bagażem miłych wspomnień.

Anna Marglarczyk

Katarzyna Burzyńska

Monika Graczyk

Dodaj komentarz