BAL KARNAWAŁOWY W KLASACH I – III

       W czwartek, 8 lutego uczniowie z klas 1-3 bawili się na balu karnawałowym. W przepięknie udekorowanej sali gimnastycznej uczniowie edukacji wczesnoszkolnej, bawili się z dziećmi z Miejskiego Przedszkola w Kowarach,  które zastały zaproszone na tę jedyną w roku szkolnym, wyjątkową zabawę.

       Wszyscy byli pięknie i pomysłowo przebrani: królowały postacie z baśni, bajek i filmów. Muzykę, ciekawe konkursy i różne atrakcje zapewniła grupa animatorek, które z wielką energią zachęcały dzieci do wspólnych tańców prowadzonych w niebanalnym stylu.

        Zabawa trwała dwie godziny. Przedszkolaki, które wyszły wcześniej zostały zaopatrzone na drogę  świeżo upieczonymi pączkami, bo to przecież  był Tłusty Czwartek! Pachniało kusząco w sali gimnastycznej i okolicy. Po skończonej zabawie uczniowie poszli do swoich klas, gdzie czekały na nich pączki i faworki. Wszyscy byli zmęczeni, ale zadowoleni. Następny bal karnawałowy już za rok!

Klasa: I, II, III

Dodaj komentarz