Festyn rodzinny w naszej szkole

         Tradycją  lat ubiegłych w naszej szkole odbył się festyn, na który licznie przybyli uczniowie ze swoimi rodzinami. Impreza od dawna zajmuje stałe miejsce w  szkolnym kalendarium, gdyż doskonale promuje placówkę oraz integruje środowisko szkolne uczniów, rodziców i nauczycieli.

            I tak było w ostatnią sobotę, 25 września 2021r. Od rana trwały podchody rodzinne, a moc atrakcji przygotowanych na ten dzień, sprawiła, że każdy znalazł coś dla siebie bez względu na wiek, siłę i talent. Na scenie  uczestnikom festynu towarzyszyły wspaniałe występy wokalne, instrumentalne i taneczne, pokazy W przerwie między kolejnymi atrakcjami uczestnicy festynu chętnie korzystali z zimnych i ciepłych napojów oraz ciast upieczonych przez rodziców. Po zjedzeniu przysmaków z grilla, przepysznych ciast, waty cukrowej, deserów, owocowych przysmaków było można sprawdzić swoją tężyznę i sprawność w zawodach sportowych. Te kilka godzin zabawy naprawdę szybko minęło.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę! Festyn udał się doskonale!