Finał dolnośląski w narciarstwie biegowym

       Dolnośląski finał w biegach narciarskich został rozegrany w Jakuszycach. Mogliśmy podziwiać nowo oddany kompleks sportowy i rywalizować na wyśmienicie przygotowanych trasach.7 lutego w idealnych warunkach (pełne słońce i kilkunastostopniowy mróz) sprawiły, że trasy były szybkie i warunki bajeczne. Na starcie stanęło około 200 zawodników z całego województwa. Wśród nich mogła rywalizować również dwójka uczniów z naszej szkoły.

          W kategorii chłopców (rocznik 2012) startował Kajetan Szlendak, który na 30 zawodników zajął wysokie 11 miejsce.

        Natomiast w kategorii dziewcząt (rocznik 2012) naszą szkołę reprezentowała Martyna Stawiarska, która swój start ukończyła na 9 miejscu w grupie liczącej 33 zawodników.

Gratulujemy wyników i mamy nadzieję, że w przyszłorocznej edycji pojedziemy w większym składzie.

 

Oskulski Robert

Dodaj komentarz