Finał konkursu „Uczę się Bezpiecznie żyć”

       Finał konkursu odbył się w poniedziałek, 15 maja 2023, w pięknej Auli Leopoldyńskiej Uniwersytetu Wrocławskiego.

        Hania, Wiktoria i Szymon z klasy drugiej wykazali się ogromną wiedzą z zakresu edukacji ekologicznej i bezpieczeństwa dnia codziennego. Wykazali się również dużymi umiejętnościami praktycznymi z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

     Nasi uczniowie wygrali XVIII edycję Konkursu Bezpieczeństwa i zdobyli tytuł Mistrza Dolnego Ślaska Edukacji dla Bezpieczeństwa Ekologicznego.

       Konkurs jest sprawdzianem wiedzy, umiejętności i rozgrywa się na tzw. stacjach konkursowych odwzorowujących rzeczywiste sytuacje, z udzielania pierwszej pomocy czy radzenia sobie z rożnymi sytuacjami dnia codziennego.

Bożena Pelc

Dodaj komentarz