Kowarskie Stragany-jarmark produktów lokalnych w Krainie Ducha Gór”

                5 września Stowarzyszenie Miłośników Kowar, Gmina Miejska Kowary oraz Stowarzyszenie Eurojedynka zapraszają na ” Kowarskie Stragany-jarmark produktu lokalnego w Krainie Ducha Gór” . To już trzecia edycja Jarmarków organizowanych na Kowarskiej Starówce. Od godziny 11:00 do godziny 17:00 zagoszczą w Kowarach producenci regionalnych wyrobów spożywczych oraz twórcy różnego rodzaju wyrobów rękodzieła regionalnego. Jarmarkom będą towarzyszyć warsztaty dla dzieci.


Zapraszamy również na koncerty:
o godzinie 12:00 wystąpi Kowarska Orkiestra Rozrywkowa
o godzinie 13:00 „Szklarki” z Piechowic
o godzinie 14:00 „Kosówki” ze Ścięgien
o godzinie 15:00 ” Kowarskie Wrzosy”
o godzinie 16:00 ” Karkonosze” z Gruszkowa.


W trakcie trwania Jarmarków będzie można skorzystać z mobilnego punktu szczepień. Do Państwa dyspozycji będzie również Punkt mobilny Urzędu Statystycznego w Jeleniej Górze.