Lekkoatletyczne zmagania klas młodszych

          Co roku międzyszkolne współzawodnictwo sportowe kończy się zawodami klas 1-4 w lekkiej atletyce. W tym roku świadkiem zmagań najmłodszych były obiekty sportowe przy szkole w Łomnicy. Młodzi zawodnicy rywalizowali w trójboju lekkoatletycznym, w skład którego wszedł: bieg na 60m, skok w dal oraz rzut piłką palantową.

W rywalizacji klas pierwszych, nasza najmłodsza drużyna z klasy pierwszej zdobyła swoje pierwsze medale, stając na najniższym stopniu podium i zajmując 3. miejsce. Wśród klas drugich nasza drużyna uplasowała się tuż za podium, zajmując ostatecznie 4. miejsce. W rywalizacji klas trzecich drużyna z naszej szkoły zajęła 5. miejsce, a zawodnicy z klasy czwartej skończyli swoje zmagania na 8. pozycji.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy !!!

Robert Oskulski