Mikołajkowy wyjazd do Parku Trampolin w Jeleniej Górze!!!

        Uczniowie klasy IVa, IVb i Vb wraz z opiekunami wybrali się do Wild Jump Parku Trampolin w Jeleniej Górze, aby w aktywny sposób spędzić klasowe mikołajki. Po wstępnej rozgrzewce uczniowie rozbiegli  się po różnych obiektach, aby między innymi poskakać jak kangur, wykonać salta w przód z miękkim i bezpiecznym lądowaniem czy wspinać się na skałkach.

       Wszyscy mogli spożytkować nadmiar energii, korzystając z szeregu atrakcji na terenie parku. Sprawdzili swoją wytrzymałość fizyczną i spędzili miło czas ze swoimi kolegami i koleżankami z klasy. Zabawa była przednia, harcom i wygibasom nie było końca. Wszyscy bardzo chętnie wskakiwali do basenu z kulkami, wdrapywali się na ściankę wspinaczkową, robili salta i inne akrobacje. Uśmiechy na rozpalonych z wysiłku twarzach świadczyły, że uczniowie dobrze się bawią. Wrócili zmęczeni, ale szczęśliwi, bo zabawa była po prostu znakomita!

Katarzyna Burzyńska

Monika Graczyk

Anna Marglarczyk

Dodaj komentarz