Mikołajkowy wyjazd do Parku Trampolin

          7 grudnia 2021r. kl. 5a pojechała do jeleniogórskiego Parku Trampolin, aby w aktywny sposób spędzić klasowe mikołajki.
2 godziny intensywnego skakania i prawie cyrkowych akrobacji były świetną rozrywką dla dzieciaków, chociaż nie obyło się bez drobnych kontuzji – nadwyrężonej kostki, spuchniętych ust, bolących palców u stóp. W końcu sport to zdrowie Uczniowie pod okiem trenerki mogli nauczyć się nowych trików, a trzeba przyznać, że w wyczynach królował „Miodek”, czyli Kuba Jędrzejowski. To, co ten chłopiec wyprawia na trampolinie, wprawiło w osłupienie nie tylko wychowawcę, ale i jego kolegów. Trzeba jednak zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie dzieciaki były niesamowicie wytrzymałe, podczas gdy ich Pani „odpadła” po pięciu minutach skakania.
           W dobrych humorach wróciliśmy pod szkołę, odliczając dni do piątku, kiedy to obędzie się nasz wieczorek filmowy.

       Dziękujemy p. Katarzynie Remez-Pietraszek za wsparcie udzielone podczas wyjazdu.

Wychowawca