Obchody Światowego Dnia Ziemi

           22 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. To wspaniała okazja, aby przypomnieć wszystkim jak piękna i ważna jest dla nas Ziemia, korzystając z tej sposobności klasy  1a, 8b i 7c przygotowały uroczysty apel dla wszystkich uczniów szkoły.

          Podczas apelu klasa 1 wraz z panią Bożeną Pelc zaprezentowała piękne przedstawienie, które skłaniało do refleksji i uświadomiło nam, że losy naszej planety  zależą od każdego z nas i każdy z nas powinien pomyśleć, co może zrobić w swoim najbliższym środowisku, aby pomóc i nie zaszkodzić Ziemi.

         W akcji Dzień Ziemi czynny udział wzięli wszyscy uczniowie szkoły angażując się w tworzenie pięknych i różnorodnych plakatów o ekologicznej tematyce. Wszystkie klasy miały również okazję zaprezentować swoją wiedzę podczas ogólnoszkolnego quizu przygotowanego przez ucznia klasy 7c Jakuba Marcinika.

Katarzyna Burzyńska