Ósmoklasiści na Dniach Otwartych w ZSO w Kowarach!

       Dni otwarte to wydarzenie organizowane w polskich szkołach, które ma na celu przedstawienie oferty edukacyjnej danego miejsca i zachęcenie uczniów do rozpoczęcia nauki właśnie w tej placówce.

       W czwartek, 19 maja 2022r. klasy ósme wraz z opiekunami wybrały się  na DNI OTWARTE do Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kowarach.

      Uczniowie wzięli udział w warsztatach przedstawiających poszczególne kierunki kształcenia i  mieli możliwość zobaczenia pracowni w danej szkole.  Dla odwiedzających przygotowane zostały atrakcyjne pokazy, doświadczenia, pozwalające odkryć bogactwo oferty edukacyjnej szkoły. Uczniowie mogli porozmawiać z nauczycielami i uczniami, którzy chętnie odpowiadali na pytania dotyczące funkcjonowania placówki, a także mogli poczuć atmosferę szkoły.

        Wybór szkoły to jedna z ważniejszych decyzji, przed którą stają obecnie ósmoklasiści. Może akurat nasi uczniowie wybiorą ofertę kowarskiego ZSO?

Anna Marglarczyk

Małgorzata Ożóg