Podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Sosnówce gośćmi na obchodach Dnia Niepodległości w naszej szkole.

      W dniu 10 listopada 2023r. podczas apelu z okazji Dnia Niepodległości gościliśmy podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Sosnówce. Uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Anny Marglarczyk i pani Bożeny Pelc przygotowali wzruszające przedstawienie z okazji Dnia Niepodległości, podczas którego dzieci śpiewały patriotyczne pieśni.

    Po zakończeniu oficjalnych uroczystości zaprosiliśmy wraz z wolontariuszami Klubu Wolontariatu podopiecznych DPS na słodki poczęstunek.

    Podczas spotkania ustaliliśmy również dalsza współpracę i zadeklarowaliśmy przyjazd naszych wolontariuszy do Domu Pomocy Społecznej w Sosnówce w miesiącu grudniu.

Opiekun Klubu Wolontariatu Anna Ciszek

Dodaj komentarz