Rozstrzygnięcie konkursu „Sleeveface- czyli ubieramy się w książkę”

         Przed feriami szkolnymi nasza szkolna biblioteka ogłosiła konkurs „Sleeveface- czyli ubieramy się w książkę”
       Zadaniem uczestników było wykonanie fotografii metodą sleeveface, której elementem jest okładka książki wkomponowana w taki sposób, że widoczna jest jako część twarzy, ciała bądź całej sylwetki, czyli poza osoby fotografowanej stała się „elementem” okładki, która „wychodzi” poza papier. W efekcie powstały kreatywne, zabawne zdjęcia, systematycznie prezentowane na stronie szkoły i biblioteki.


Wyniki konkursu:
1 miejsce zajęli: Antonia Ogrodowczyk i Gniewko Pawelec z klasy 2,
2 miejsce Franek Spyrka także z klasy 2,
3 miejsce Alesja Barańska z klasy 7.


Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy a laureaci nagrody książkowe.
Dziękujemy za świetną zabawę, kreatywność i zaangażowanie rodziców w konkursie.

Ewa Merta- nauczyciel bibliotekarz.

Dodaj komentarz