Sukcesy plastyczne naszych uczniów

              15 października w Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym ,,Moje ulubione zabytki na Dolnym Śląsku “,w którym wzięły udział dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z województwa dolnośląskiego. Powodem do organizacji konkursu plastycznego było obchodzone w ten weekend Święto Województwa Dolnośląskiego. Jego celem jest zainspirowanie uczniów do rozwijania wiedzy o regionie, oraz rozwijanie talentów plastycznych.

           Na konkurs wpłynęło ponad 300 prac wykonanych różnymi technikami, dlatego tym bardziej jest mi miło ogłosić, że prace plastyczne uczniów naszej szkoły zostały dostrzeżone i nagrodzone.


Alesja Barańska- III miejsce
Kajetan Szlendak- wyróżnienie
Wiktoria Jakóbowska- wyróżnienie


Anna Spyrka

Dodaj komentarz