Szkolna Dyskoteka Andrzejkowa

      30 listopada 2023 roku (w czwartek)  w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski dla klas 4-8.

       Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem. Nasi uczniowie w pełni wykorzystali tę sposobność i świetnie bawili się przy dźwiękach muzycznych hitów puszczanych przez Livię Olejnik i Krystiana Pierzchałę. Nie obyło się bez wróżb i przepowiedni z przymrużeniem oka, chłopcy i dziewczęta mogli poznać imię swojej przyszłej sympatii.  

       Było wróżenie z ręki oraz lanie wosku. Dzieci tańczyły i śpiewały do utraty tchu. Wybrali króla i królową parkietu. Gdy brakowało sił, mogły odpocząć w mini sklepiku, napoić się i zjeść drobną przekąskę.

Kolejna dyskoteka już w karnawale – serdecznie zapraszamy.

Samorząd Uczniowski

Dodaj komentarz