Szkolny konkurs kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych

 Coroczny szkolny konkurs kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych odbył się nietypowo (zresztą jak wszystko w tym “dziwnym” roku 2020). Podobnie jak większość konkursów został zorganizowany w formule wirtualnej. Osoby zgłaszające się do konkursu miały za zadanie nagrać wykonanie swojego utworu i przesłać do oceny.  Jury oceniało nadesłane wykonania pod względem: intonacji, dykcji, opanowania tekstu oraz ogólnego wrażenia artystycznego.

Po kilkukrotnym wysłuchaniu wykonań uczestników i długich obradach, jurorzy przyznali

w kategorii klas 1-3:

I miejsce Karol Januszewski,

II miejsce Łucja Rusek

III miejsce  Aleksander Kulczycki

w kategorii klas 4-6:

I miejsce Piotr Januszewski

II miejsce Kalina Śmiałek

III miejsce (ex aequo) Adriana Pietrowska, Olesya Vakulova

Uroczyste podsumowanie konkursu i rozdanie nagród wkrótce po powrocie uczniów do szkoły.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wykonań i dziękujemy za udział w konkursie.

Oskulski Robert