Wspaniałe osiągniecie sportowe naszej uczennicy

          Niezmiernie miło jest nam poinformować, że nasza uczennica Zuzanna Kozłowska na co dzień trenująca piłkę siatkową z drużyną MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych wraz z drużyną została złotą medalistką Dolnośląskiej Ligii Młodziczek w piłce siatkowej, srebrną medalistką Turnieju Ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski Młodziczek, który odbył się w Wałbrzychu, jak również brała udział w Turnieju Półfinałowym Mistrzostw Polski w Szczecinie, gdzie zajęła wraz z drużyną  4 miejsce.

Niewątpliwie wysoki poziom sportowy i powyższe osiągnięcia zaowocowały powołaniem do kadry Dolnego Śląska w roczniku 2008.

Serdecznie gratulujemy Zuzannie dotychczasowych osiągnięć, życzymy dalszych sukcesów sportowych i po sportowemu “trzymamy kciuki”.

Robert Oskulski