WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2021/2022

             24 września 2021 roku w naszej szkole odbyły się  wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2021/2022. Było to bardzo ważne wydarzenie dla naszej szkolnej społeczności. Jak co roku wywołało mnóstwo emocji. Wybory poprzedziła kampania. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, w których umieścili swoje pomysły, propozycje konkretnych działań. Prezentowali również swój program wyborczy w poszczególnych klasach.

           Walka była wyrównana. Po podliczeniu 126 głosów wszystko stało się jasne.

Oto wyniki wyborów:

przewodniczący szkoły: Dawid Gierlasiński, kl. VIIIa

zastępca przewodniczącego:  Aleksandra Masztakowska, kl. VIIIb

sekretarz : Kalina Śmiałek, kl. VIIb

G R A T U L U J E M Y!

opiekun Samorządu Uczniowskiego

Dodaj komentarz