Wycieczka do Parku Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze!!!

      Dokładnie 27 maja 2022r. o 4.00 rano  –  w piątek – uczniowie klas piątych, szóstych i ósmych wraz z opiekunami wyruszyli do Rodzinnego Parku Rozrywki „Energylandia” w Zatorze. Na miejscu zameldowaliśmy się po godz. 9.30 i z wypiekami na twarzy ruszyliśmy w kierunku atrakcji, które oferuje Park. Do naszej dyspozycji czekało aż 70 różnorodnych atrakcji, tj. 40 urządzeń rozrywkowych, 12 rollercoasterów, 20 interaktywnych gier i zabaw, 4 sceny widowiskowe, kino 7D, pokazy edukacyjne.

      Dzięki czterem dokładnie wytyczonym strefom zabawy, największy w Polsce park rozrywki jest bezpieczny i atrakcyjny dla grup w każdym wieku. I co? I oczywiście daliśmy radę, a uśmiechom, wrażeniom i emocjom nie było końca.

     Po godzinie 18.00 zmęczeni, ale szczęśliwi opuściliśmy Park, a następnie udaliśmy się do WESTERN CAMP na nocleg. Od rana w sobotę również czekały na nas różne atrakcje: piłka nożna, siatkowa, hamaki no i oczywiście basen. Po godz. 15.00 wyruszyliśmy w drogę powrotną. Wieczorem bezpiecznie wróciliśmy do domu. Taka forma wycieczki była świetną okazją do poznania nowych miejsc, spędzenia czasu razem, pokonania swoich lęków. Zapewniła doskonałą formę integracji i wspólnej zabawy z rówieśnikami.

Ten wyjazd pozostanie nam w pamięci na długie lata.

Anna Marglarczyk

Anna Chomicz – Szabłowska

Ewa Sadowska