Wycieczka do Wrocławia kl.4

     Wiosna oraz zniesienie obostrzeń sanitarnych sprzyjają organizowaniu wycieczek klasowych. Właśnie 5 maja 2022 uczniowie klasy 4 mieli okazje po dwóch latach wspólnie spędzić czas na zabawie i integracji podczas wspólnej wycieczki do Wrocławia.

       Wycieczka była współfinansowana przez program ministerialny “Poznaj Polskę”.

     Podczas wyjazdu dzieciaki wzięły odział w warsztatach z rzeczywistości wirtualnej VR poznając   historię powstania Hali Stulecia i mogli zobaczyć panoramę Wrocławia z “lotu ptaka” w zapierającej dech w piersiach rzeczywistości wirtualnej.

        Po warsztatach w Hali Stulecia przejechaliśmy do Hydropolis, gdzie poznaliśmy teorię powstania wody na Ziemi oraz zaznajomiliśmy się z florą i fauną oceanów oraz gospodarką wodną na świecie.

Największą furorę wywołała fontanna 3D :)))

Poniżej kilka fotek z wyjazdu, a reszta w galerii…

Robert Oskulski