Wycieczka klasy IIA

        W dniu 08 czerwca 2021 roku przy pięknej, słonecznej pogodzie odbyła się wycieczka do Pałaców i Ogrodów w Bukowcu. Na trasie wycieczki podziwialiśmy piękną panoramę gór Karkonoszy z najwyższym szczytem Śnieżką. W czasie krótkiego postoju i posiłku szukaliśmy w trawie mieszkańców łąki.

        Na miejscu pani Bogusia poprowadziła warsztaty przyrodnicze. Zajęcia były ciekawe bo wykorzystywaliśmy różne materiały przyrodnicze do ułożenia własnego cienia. W dalszej kolejności mieliśmy wolny czas na zabawy, a później było ognisko i pieczenie kiełbasy.

            Na koniec wycieczki wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni chociaż nieco zmęczeni i oszołomieni natłokiem wrażeń. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mieć możliwość uczestniczenia w kolejnej, równie interesującej wycieczce po naszym regionie.

Ewa Zagrobelna