Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

          W piątek, 24 czerwca zakończył się rok szkolny. Dzieci i młodzież z nieukrywaną ulgą i radością żegnały mury swojej szkoły. Odbyła się uroczystość rozdania nagród za najlepsze wyniki w nauce i inne osiągnięcia oraz świadectw promujących do następnej klasy. 

         W naszej szkole uroczystość odbyła się na szkolnym boisku co zostało wymuszone alarmem bombowym. Wprowadzono sztandar, odśpiewano hymn, po czym kończący się rok szkolny podsumował pan dyrektor. Przedstawił sukcesy placówki i jej uczniów, wręczył też nagrody najbardziej wyróżniającym się.

       Klasa ósma przedstawiła swój ostatni program artystyczny. Po możliwości wejścia do budynku szkoły, już w klasach, rozdano świadectwa i pożegnano się z uczniami.

Życzymy Wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

Anna Marglarczyk